Aktuality

Týden s osmičkou od 14. srpna!

Blíží se termín tradiční akce TÝDEN S OSMIČKOU, kterou pořádá KVH Vlašim na pěchotním srubu K-S8 „U Nádraží“ v blízkosti nádraží Červený Potok. Otevřeno bude od 14. do 20 srpna každý den od 10:00 do 18:00. Krom pondělí 14. srpna, kdy bude objekt otevřen od 12:00.  Na co všechno se vlastně můžete těšit?

Těšit se můžete na tradiční prohlídku interiéru objektu s průvodcem – časová náročnost prohlídky je obvykle cca 40 minut. Připravena bude tradiční venkovní expozice ze soukromých sbírek našich členů. K vidění budou uniformy, výzbroj a výstroj bojujících armád od roku 1914 až do roku 1945. Průvodci rádi poskytnou zájemcům i výklad a možnost bližšího seznámení s výzbrojí.

Ve stánku, který bude připraven pro návštěvníky při vstupu do areálu, bude možné krom upomínkových předmětů zakoupit i drobné občerstvení. Ke každému nákupu obdrží návštěvníci zdarma drobný dárek!

Vstup do areálu muzea bude po dobu konání akce jednotný – 50Kč (děti do 3 let zdarma), přispět bude možné i dobrovolnou částkou u východu ze srubu. Veškeré finanční prostředky jsou následně použity na rekonstrukci a provoz muzea, provozovatelé se nároku na zisk zříkají!

Prosíme naše návštěvníky, aby k parkování používali prostor u nádraží vzdáleného 130 metrů.

Děkujeme všem a těšíme se na vaši návštěvu!